E-marketing - NewStyle

Pozycja Statystyki WWW Opis Strony WWW Nasza ocena Ranking
1 Power bank z nadrukowanym logo

W dzisiejszych czasach reklama jest najważniejszą dźwignią handlu, to ona sprawia, że dany produkt dotrze do jak największego grona odbiorców i znajdzie zapotrzebowanie wśród nich. Bardzo popularne są reklamy w internecie i telewizji, ale coraz większą popularność zdobywają też reklamy drukowane na gadżetach. Nasza firma ma do zaoferowania power bank z nadrukiem. Power bank to urządzenie, które zdobyło ostatnio bardzo dużą popularność z powodu słabych baterii w smartofnach. Z tego powodu nadruk na power banku może dotrzeć do naprawdę dużej ilości osób i rozpropagować daną firmę. Nasz power bank z nadrukiem jest bardzo popularnym towarem wśród klientów, dlatego gwarantuje, że znajdzie on duże zainteresowanie również z nadrukiem. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej pełnej oferty, która znajduje się na naszej stronie internetowej. Znajdą tam Państwo również więcej informacji o naszych produktach, jak i kontakt do nas, na który prosimy się zgłaszać w razie potrzeby.

Adres www: https://gratisownia.pl/1/kategoria/440/powerbank-reklamowy.html

Nasza ocena: 8

25 741 0
2 Standy z kartonu

Chcąc wyeksponować swoje produkty w możliwie najskuteczniejszy sposób, postaw na jeden z wielu produktów krakowskiej Agencji Reklamowej DM Display. Możesz wybierać między stoiskami promocyjnym, potykaczami i kiwakami, ściankami wystawienniczymi i monidłami albo ekspozytorami. Możesz też się zdecydować na szczególnie atrakcyjne w swej formie standy kartonowe. Mają one niezwykle silny potencjał promocyjny. Standy kartonowe to wyjątkowo atrakcyjne wizualnie i zaskakująco trwałe formy promocji różnych produktów. Pięć warstw tektury tworzy powierzchnię odporną na zarysowania oraz inne mechaniczne uszkodzenia, a proces laminowania skutecznie chroni ją przed wyblaknięciem. Decydując się na tę formę reklamy, zyskujesz nośnik przyciągający wzrok każdej przechodzącej obok osoby. Można go wykonać w technologii 3D, co podnosi jeszcze jego wyjątkowe walory. Standy półkowe, eliptyczne, standy postaci, a może nietypowe, w kształcie twojego produktu? Bez względu na to, jaki kształt wybierzesz, zawsze będzie to dobry wybór.

Adres www: http://www.dmdisplay.pl/

Nasza ocena: 8

24 320 0
3 Animacje reklamowe realizowane na wysokim poziomie

Animacje reklamowe to jeden z rodzajów produkcji, które wykonuje sprawdzona i w pełni profesjonalna agencja filmowa Video Actions. Świadczy ona usługi w zakresie tworzenia różnych formatów, takich jak: spoty reklamowe, filmy promocyjne, filmy korporacyjne, relacje z wydarzeń, videoszkolenia, transmisje online, relacje na żywo, a także wyżej wspomniane animacje reklamowe. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych usług, a także bardzo szybkie, sprawne i solidne realizacje wszystkich projektów. Zatrudniamy wyłącznie pewnych i kreatywnych pracowników, którzy odznaczają się bogatym oraz wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy własnym studiem nagraniowym, a także w pełni profesjonalnym sprzętem, który pozwala nam realizować zlecenia spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Adres www: http://videoactions.pl/oferta

Nasza ocena: 8

22 481 0
4 brak zdjęcia
Doskonała muzyka bez opłat za prawa autorskie

Podmioty, które chciałyby w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej raczyć swoich gości muzyką, powinni odprowadzać odpowiednie opłaty na rzecz organizacji zarządzającymi prawami autorskimi. Obowiązek taki nakłada na nie odpowiednia ustawa. Istnieją jednak sytuacje, w których bary, kawiarnie lub inne podmioty nie muszą takich opłat uiszczać. Wystarczy, że skorzystają one z naszego serwisu Muzyczna Galanteria, a wtedy muzyka bez praw autorskich będzie do ich dyspozycji. Nasza działalność jest w pełni zgodna z prawem, a brak opłat dla organizacji zarządzających prawami autorskimi wiąże się z tym, że korzystamy z zasobów muzycznych, które nie wymagają wnoszenia wspomnianych opłat. W związku z tym nie ma konieczności odprowadzania dodatkowych tantiem np. do ZAiKS-u. Jeśli więc chcesz zmniejszyć obciążenia finansowe związane z prawami autorskimi, zapraszamy na naszą stronę, gdzie muzyka bez praw autorskich jest do twojej dyspozycji. Zacznij współpracę z nami już dziś i oszczędzaj każdego dnia.

Adres www:

Nasza ocena: 8

12 198 0
5 http://www.neodisplay.pl/systemy-wystawiennicze/scianki-pop-up/
Efektowne ścianki pop-up

Neo Display to firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji systemów wystawienniczych. Projektujemy i tworzymy eleganckie i pomysłowe akcesoria związane z reklamą wizualną i ekspozycjami. Ścianka pop-up, trybuniki, stojak na ulotki, Roll"up - każdy z tych produktów zostanie zaprojektowany przez nas specjalnie na indywidualne życzenie klienta. Dzięki temu, że mamy duże doświadczenie w branży, potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ścianka pop-up czy trybuniki promocyjne to doskonałe narzędzia do prowadzenia skutecznej reklamy. Nic tak nie zwraca uwagi, jak profesjonalnie wykonany system wystawienniczy. Firma, która w ten sposób eksponuje swoje usługi staje się w oczach klientów przykładem nowoczesnej i profesjonalnej marki. Systemy wystawiennicze wyraźnie zwiększają sprzedaż towarów oraz gwarantują, że firma, która je prezentuje, zostanie zapamiętana.

Adres www: www.neodisplay.pl

Nasza ocena: 8

12 028 0
6 Najlepsze torby papierowe FULL SERVICE

FULL SERVICE to nazwa naszej firmy i zarazem nasze motto. Tym właśnie się kierujemy i oferujemy naszym Klientom full service w zakresie wszelkiego rodzaju toreb i innych opakowań reklamowych. W naszej ofercie znajdą Państwo torby papierowe, foliowe i materiałowe, a także eleganckie opakowania na wina w szerokiej gamie modeli. Dla każdego z naszych Klientów przygotowujemy indywidualny, oryginalny projekt dostosowany do Państwa potrzeb oraz oczekiwań, który następnie realizujemy wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości tworzywa oraz nowoczesne technologie produkcyjne. Dzięki temu oferowane przez nas torby papierowe, foliowe i materiałowe są tak niezwykle funkcjonalne, solidne i wytrzymałe, a zarazem odznaczają się unikatowym charakterem oraz elegancją.

Adres www: http://full-service24.pl/produkty/torby-papierowe

Nasza ocena: 8

11 488 0
7 brak zdjęcia
Dobrze widoczne litery podświetlane

Przedsiębiorcy i różnego rodzaju firmy próbują reklamować się na wiele sposób i zwracać uwagę klientów na swoje usługi. Korzystają przy tym z pomocy takich zakładów, jak LogArt, które dysponują nowoczesnymi systemami oświetleniowymi, sprawiającymi, że lokal gastronomiczny będzie widoczny z daleka. Do tego celu znakomicie nadają się tworzone w takim zakładzie litery podświetlane. Warszawa jest bardzo rozświetlonym miastem w porze nocnej, między innymi właśnie dzięki stosowaniu takich systemów, jak litery podświetlane. Warszawa od samego początku, czyli od dwudziestu lat, jest siedzibą studia graficznego LogArt, stąd też pochodzi największa liczba współpracujących z nim podmiotów gospodarczych. Litery podświetlane są tworzone przy wykorzystaniu agregatów prądotwórczych, które zasilają takie urządzenia i sprawiają, że emitują światło, nawet wtedy, gdy awarii ulegnie system oświetleniowy wewnątrz budynku.

Adres www: www.newstyle.com.pl

Nasza ocena: 8

11 259 0
8 brak zdjęcia
Profesjonalne systemy identyfikacji wyrobów

Podniesienie jakości produkowanych wyrobów oraz zwiększenie identyfikacji marki możliwe jest dzięki zastosowaniu w naszym przedsiębiorstwie systemu identyfikacji wyrobów. Jedną z firm oferujących klientom z całego kraju produkty, jak błony klejowe, jest Eticod. Wymieniona firma prowadzi swoją działalność od dwudziestu lat, systematycznie powiększając zakres i liczebność oferowanych produktów. Przez te wszystkie lata obecności na rynku firma zawsze była traktowana i ceniona w branży za kompleksowość prowadzonych usług, kompetencje, niezawodność i terminowość realizowanych zleceń. Omawiana firma dostarcza swoim klientom nie tylko błony klejowe. W ofercie znajdziemy również etykiety produktowe, naklejki do identyfikacji produktów, metalowe tabliczki znamionowe zawierające dowolne informacje o maszynie czy urządzeniu, plomby zabezpieczające czy etykiety inwentaryzacyjne i logistyczne. Przy produkcji wymienionych towarów stosowane są wyłącznie materiały najlepszej jakości.

Adres www: www.newstyle.com.pl

Nasza ocena: 8

9 842 0
9 brak zdjęcia
Dwutygodnik z Głogowa Głogowiak Extra.

Dwutygodnik Głogowiak Extra jest to czasopismo, w którym opisywane są najświeższe informacje z Głogowa, oraz okolic. Gazeta ta wydawana jest przez agencję interaktywną Royal Creation. Głogowiak Extra to dwutygodnik, który powstał przede wszystkim po to, ponieważ na rynku brakowało dobrych i darmowych gazet lokalnych. Informacje Głogów i okolice są teraz dostępne, dla każdego mieszkańca tych terenów i możemy się dowiedzieć za darmo co w Głogowie piszczy. Informacje Głogów i okolic możemy sprawdzić co 2 tygodnie. Zapraszamy wszystkich do udania się po ten dwutygodnik jeśli chcemy być na bieżąco z wydarzeniami z Głogowa.

Adres www: www.newstyle.com.pl

Nasza ocena: 8

5 087 0
10 brak zdjęcia
KS Biuro Marketingowe

KS Biuro Marketingowe zajmuje się produkcją gadżetów reklamowych, takich jak: długopisy, zestawy piśmienne, kalendarze książkowe, teczki ofertowe, ulotki, wizytówki, plakaty. Firma oferuje gadżety wykonane z najwyższej jakości materiałów. Kalendarze książkowe z nadrukowanym logo firmy są doskonałym sposobem na rozreklamowanie Waszej firmy. Możecie je rozdawać swoim klientom na spotkaniach biznesowych, na spotkaniach branżowych, konferencjach oraz kolacjach biznesowych. Firma oferuje także nie kończące się promocje. Doświadczenie pracowników pozwala na zaspokojenie potrzeb swoich klientów - tak żeby byli zadowoleni.

Adres www:

Nasza ocena: 8

524 0
11 Dla 10heads reklamowa kampania leku nie posiada żadnych tajemnic

Agencja 10heads to zespół profesjonalistów, dla których reklamowa kampania leku nie posiada żadnych tajemnic. Opracowaliśmy najskuteczniejszą w branży strategię wprowadzania na rynek zarówno nowych marek, jak i promocją znanych produktów. Każda kampania leku stanowi dla nas nowe, jednostkowe wyzwanie. Wedle standardów, projekt rozpoczynamy szczegółową analizą rynku, aby przygotować odpowiednią taktykę marketingową. Następnie tworzone są poszczególne elementy wchodzące w skład kampanii reklamowej, między innymi visuale, ulotki, gadżety promocyjne, prezentacje multimedialne, spot reklamowy. Tak doskonale zorganizowana oraz przygotowana promocja preparatu zawsze przynosi oczekiwany skutek.

Adres www: http://10heads.pl/menu-witryny/kontakt

Nasza ocena: 8

2 414 0
12 Gabloty informacyjne - dystrybucja i produkcja

Działająca od niemal dwóch dekad w Knurowie firma WMS www.wms.pl to godny polecenia producent nośników reklamowych. Gabloty informacyjne, które należą do najczęściej wybieranych produktów z katalogu, to ogromny wybór gablot, które mogą stać we wnętrzach jak i na zewnątrz budynków. Gabloty reklamowe to wielość kolorów, kształtów i wymiarów - każda z gablot dopasowana jest do życzenia klienta. Gabloty informacyjne z katalogu WMS warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie internetowej to także możliwość podświetlenia jak i wybór rodzaju otwierania - to wszystko także zgodnie z wytycznymi klientów.

Adres www: http://www.wms.pl/gabloty/gabloty-informacyjne

Nasza ocena: 8

2 422 0
13 brak zdjęcia
Agencja Kreatywna Element One w Warszawie.

Poszukujesz najlepszej agencji komunikacji wizualnej w Polsce? Chcesz, by wykonała dla Ciebie i Twojej firmy projekt, który będzie wręcz idealny? Agencja kreatywna (warszawa) Element One jest właśnie tym, czego szukasz. Zajmuje ona bowiem czołowe miejsce na Polskim rynku, ale bardzo wiele znaczy również za granicą. Ta agencja kreatywna (warszawa) zdobyła już mnóstwo nagród za najlepsze graficzne projekty, które organizowane były i za granica i w Polsce. Agencję tą wyróżnia dbałość o każdy szczegół. Wszystkie projekty wykonane są z wielką elegancją i estetyką.

Adres www: www.newstyle.com.pl

Nasza ocena: 8

1 069 0